..::Ivčin Bloček::..

Kdo opustí smutného přítele, není hoden, aby se dělil s jeho radostí

Filmíky

10 důvodů proč tě nenávidím

Tak tohle je dobrej film, kterej ale ocení spíš holky :) Líbí se mi tam sesterská nenávist dvou naprosto odlišných holek - Bianca je školní kráska, kterou zbožňují všichni kluci ze školy, její sestra Kat je spíš "šedá myška", hádavá, jízlivá, neústupná a hlavně inteligentní. Problém je v tom, že jejich otec zakáže Biance randit, dokud nebude mít kluka i Kat. Tak Bianca nastraží na svou sestru léčku v podobě nesnesitelného mladíka z jejich školy. Nejdřív se málem zabijí, ale potom to začne jiskřit...pokud chcete vědět jak to dopadne, tak doporučuju se na tento film podívat, je to skvělý na odreagování a já si u toho pěkně odpočala..
Je to sice průměrnej film, ničím nevyčnívá, ale stojí za to se na něj podívat. Je to spíš slaďák, teenagerovská komedie s dobrým hercem:) A některé scénky jsou určitě vytrženy ze života :) Výběr hudby je taky super..Film má i docela prima hlášky.

A moje zhodnocení? Tomuto filmu dávám 95%, protože podruhé i potřetí se na to dívat dá, ale určitě to není typ filmu, na kterej můžete koukat pořád dokolečka :)

Poslední komentáře
14.02.2007 20:07:40: Dik:) .. Ne, wallpapery nemám, ale na netu je jich určitě hodně, podívej se po nich třeba přes googl...
14.02.2007 16:32:45: Sqvělej film!!! Naprostho f poho a ten klušina je boží!!! smiley Nemásh nějaký tapethky??? Jo a mash t...