..::Ivčin Bloček::..

Kdo opustí smutného přítele, není hoden, aby se dělil s jeho radostí

Filmíky

Bulšit

Taková parodie na všechny teenagerské filmy - mezi hlavní postavy se řadí Janey - neupravená studentka, nosí brýle, culík, vytahané oblečení a nikdo ji nemá moc rád. Naopak Jake je jedním z nejoblíbenějších na celé škole, hráč školního fotbalového týmu, a všechny holky ho zbožňují. S kamarády se z hecu vsadí, že z Janey udělá královnu maturitního plesu.
Mezitím se do školy dostane devadesátiletá reportérka vydavající se za studentku ,sexy studentka  z jedné evropské země a Catherine - největší potvora na škole se snaží vyspat se svým bráchou. Je to ujetý.
Jake se snaží seznámit s Janey, ta je zmatená, proč by se nejlepší kluk na škole začal bavit zrovna s ní? A proč ji zve na ples? Janey dostává drahocené rady od svého táty.
Je to skvělá americká přiblblá komedie na všechny happy-endové filmy se spoustou trapasů, fajn hlášek a zesměšňuje všechny proměny šedých myšek ve školní krásky.
Film byl místama nechutnej, ale jinak fajn, nasmála jsem se u něj.

Suma sumárum dávám tomuhle filmu 80%, za vtipný hlášky, herce ztvárňující Jaka a trapasy Janey...jinak to je podobný jako Prcičky, což se mi zdálo lepší..
Poslední komentáře
17.04.2007 08:37:48: Já to viděl několikrát, je to už takovej kultovní film;)
13.03.2007 18:54:52: To sem viděla a sere mě že sem to minule nějak propásla smiley${1}