..::Ivčin Bloček::..

Kdo opustí smutného přítele, není hoden, aby se dělil s jeho radostí

Filmíky

Jeepers Creepers

Film označovaný jako nejlepší horor všech dob, ale ve skutečnosti podprůměrnej horor, u kterýho se možná i jednou budete bát. Bát se máte tajemného stvoření o kterém se až do konce filmu v podstatě nedozvíte co je zač.
Derry a Trish jsou sourozenci a vracejí se autem domů, cestu si přitom krátí prohlížením poznávacích značek aut, které potkají. Nuda, ta ale skončí ve chvíli, kdy se za nimi vynoří starý zablácený náklaďák. Zezadu do nich narazí a snaží se je předjet a dostat ze silnice. Derry a Trish jsou v šoku, ale dál pokračují v cestě. Na pohodě jim nepřidává ani značka náklaďáku - B-EATING-U.
O pár kilometrů dál si všimnou starého polorozbořeného kostela, kde B-EATING-U parkuje. Pohybuje se tam tajemná postava v plášti a klobouku, která hází do velké otevřené roury něco, co připomíná lidská těla zabalená v prostěradle. Nedá jim to a vrátí se - co kdyby to byli živí lidé a oni jim mohli pomoct? Potom se ještě několikrát potkají s řidičem náklaďáku, který postupně zabije místní policisty a jednu starou dámu.
Monstrum je nechutný, ale to je tak všechno. Nevzbudilo to ve mně žádný pocity - ani strach, ani nic jiného! Stvůru jsem čekala strašidelnější a propracovanější. Hlavní hrdinové taky jednají absolutně nereálně. Chyběla atmosféra tajemna a možná nadpřirozena. Tenhle film už netoužím vidět, maximálně tak za hodně dlouho. Jediný plus byl maximálně nápad na sešitý těla ve sklepení a hudba. Jinak podprůměrnej horor, co jsem viděla. Kdo se chce bát, ať radši šáhne po jiným filmu.


Celkově tomuto "hororu" dávám 20% - a to za ty sešitý těla ve sklepení a hudbu. Jinak na horor absolutně nuda - žádný vzrušení a ani strach.
Poslední komentáře
14.02.2007 16:29:43: Tak to jsem viděla a taky mě to nebavilo!!! Pěkná nuda!!! No a máme stejnej vkus na filmy!!! Ty osta...