..::Ivčin Bloček::..

Kdo opustí smutného přítele, není hoden, aby se dělil s jeho radostí

Filmíky

Jen trochu štěstí

 
Ukázky z filmu Jen trochu štěstí: http://www.youtube.com/watch?v=9cA0w7LwrxE
Linsay Lohan v roli Ashley hraje nóbl paničku z Manhattanu, která je dítě štěstěny. Naproti tomu Jake je jeden z největších smolařů - na co šáhne, to pokazí. Když se na jednom večírku políbí, zanedlouho štěstí z Ashley přeskočí na Jakea. Horší je to o to, že jeho smůla se teď lepí na paty Ashley.
Když zjistí, že se její štěstí vytratilo, snaží se po celém Manhattanu Jakea najít a "vzít" si svoje štěstí zpátky. Jenže to není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Během svého pátrání si uvědomuje, že tahle strašná záměna osudů byla vlastně to nejlepší, co jí v životě mohlo potkat. A když to mezi ní a Jakeem začne jiskřit, už jí na jejím ohromném štěstí tolik nezáleží.
Film vřele doporučuju všem, komu se líbí romantický filmy a komedie. Mě příběh zaujal a hrozně se mi líbil, má super zápletku a děj. Zdál se mi hezký a vtipný.

Tááák..a filmu Jen trochu štěstí dávám 100%, protože se mi moc líbil, Lindsay Lohan je mou oblíbenou herečkou a McFly byli taky super:)


Poslední komentáře
07.06.2007 15:26:43: mas peknej bloges---smiley${1} muj je adionka1.blog.cz je teprv novej tak asik tydensmiley${1}smiley${1}
05.06.2007 21:41:18: Ahoj, já jsem STina z www.encyklopedie-koni.blog.cz, tvoje stránky sou fajn! Jo - nechtěla bys mi na...