..::Ivčin Bloček::..

Kdo opustí smutného přítele, není hoden, aby se dělil s jeho radostí

Filmíky

Příšerná tchýně

Tohle je strašně super komedie s reálným podtextem. Teda do určité míry:) Charlie, které štěstí v lásce zatím moc nepřálo, potká báječného Kevina. Všechno jde podle plánu, Charlie Kevina strašně zbožňuje a tak si ho chce vzít. Jenže ouha, objeví se mráček v podobě jeho matky, která měla trošku jiné představy o své potencionální snaše. Tak se oběma snaží sňatek rozmluvit. Postupně oběma začne "hrabat" a jejich bezchybný vztah se začíná dostávat do krize.
Kevinova nepřející matka je schopna téměř všeho, jen aby svého synáčka odradila od svatby. Měla přece vysněnou svatbu s bohatou a úspěšnou ženou...a tak začne na Charlie chystat naschvály. Ta si to nenechá líbit a i s úrokem jí to vrací zpět.
Ve filmu je hodně vtipných scén, je to taková oddechovka pro holky a na Kevina se koukat dá:) Nikdy jsem nevěděla co se dál stane, takže napětí vydrželo až do konce. Vypadá to sice jako klasická romantická komedie, ale byla jsem překvapená, jak byl film dobrej. Chvílema jsem dokonce vyprskla smíchy, takže všem doporučuju=)
Jediný co mi na to vadilo bylo to, že na konci filmu se tchýně jako mávnutím proutku úplně změní.


Když to tak zhodnotím, dávám tomuto filmu 99%, pobavil mě, nenudila jsem se u něho, jen mi trošku vadila proměna tchýně na konci.

Poslední komentáře
09.03.2007 19:18:13: Ty voe tag todle byl upé mazec!!