..::Ivčin Bloček::..

Kdo opustí smutného přítele, není hoden, aby se dělil s jeho radostí

Filmíky

Saw 3

Mazec horor! Už třetí pokračování o geniálně zvráceném Jigsawovi - mozku v pozadí promyšlených a krutých "her", z nichž se jejich oběti mohou dostat, jen pokud mají silnou vůli. A to pekelně silnou vůli...Tentokrát si s námi zahraje svou už bohužel poslední hru. S pomocí jeho nové učednice Amandy, která si taky prošla jeho testem, se mu opět podařilo uniknout policii. Doktorka Lynn a Jeff se v tomto díle stávají dalšími obětmi jeho her.
Jeff musí projít několika testy, ve kterých ho čeká setkání s lidmi, kteří mají něco společného se smrtí jeho milovaného syna. Odpustí uprchlému svědkovi a soudci, který se případem zabýval? Dokáže se Jeff přestat zabývat minulostí a pomoct lidem, kterým jde o život? Doktorka Lynn mezítím pod tlakem provádí operaci Jigsawa - nezbývá už mu moc času, je těžce nemocný. Aby se opravdu snažila, propojí se s ní - když umře on, umře i ona. Když Jeff projde všechny testy, všichni se ocitnou v jedné místnosti s Jigsawem. Dokáže se ovládnout a zachránit svou manželku? Zvládne dokrorka Lynn operaci? A co Amanda?
Film má ohromující závěr, a během Sawu 3 není nouze o nechutné scény, o scény kdy vám bude tlouct srdce, spoustu krve, strachu a napětí. Trojka nezapomněla na své geniální sourozence, kteří taky měli skvělý děj, který byl propracovaný do poslední pasti. Když se díváte na Jeffa který plní úkoly, které mu uložil Jigsaw, nebo spíš Amanda, drží vás u děje stříhání scén, kdy se dozvíte užitečné věci z 1 a 2 a všechno do sebe zapadá. Na závěr se Jigsaw ležící na posteli ukáže ve své mistrovské kráse, když před koncem zažijete šok neuvěřitelným zvratem děje o 180 stupňů!
Některé scény byly fakt nechutné, a komu nevadí pohled na krev  a nechutný druhy smrti si tento film určitě užije.

Dodám k tomu snad jen to, že i kamera a střih byly perfektní, a pointa neměla chybu. A k tomu ten nečekaný závěr...absolutně super horor, jeden z nejlepších, co jsem kdy viděla, takže nedávám nic jiného, než 100% a všem doporučuju=)
Poslední komentáře
10.03.2007 13:03:24: Oni sice píšou, že na to pouští až od 18ti, ale v pohodě tě na to pustí i když ti je míň ;)...
24.02.2007 15:51:22: Já jsem na to chtěla jít do kina, ale pouští na to až od 18-ti. Kámoška na tom byla a říkala že je t...