..::Ivčin Bloček::..

Kdo opustí smutného přítele, není hoden, aby se dělil s jeho radostí

Filmíky

Žába k zulíbání

Něco z filmu Žába k zulíbání: http://www.youtube.com/watch?v=NXdhvXqsA6o
Tohle je fajn komedie pro teenagery. Má super námět - Jessica je nejoblíbenější a nejpopulárnější holka na škole a myslí si, že má dokonalý život - je kapitánkou roztleskávaček a chodí s kapitánem fotbalového mužstva, kterého by všichni brali všemi deseti. Její život se ale obrátí naruby, když se přes noc díky kouzelné náušnici promění v třicetiletého chlápka. Je v šoku, protože si zakládala na svém bezchybném vzhledu. Mezitím po městě běhá chlápek, který dostal její tělo. Nevím, kdo z nich byl víc v šoku :)
Jessica se snaží vrátit tělo zpět do své podoby, ale mezitím musí vyhrát soutěž roztleskávaček, absolvovat školní ples a zpátky získat svého přátele. Učí se, že krása není všechno atd atd:)
Tahle komedie je plná skvělých hlášek, naschválů, nenávisti a fajn hudby. Nezapomenutelný jsou taky xichty Roba Schneidera. Je to takovej ztřeštěnej film do nepohody. Jsou tam nečekaný události a celkem jsem se u toho nasmála.

Po zhodnocení dávám 70%, protože je to typickej americkej film pro holky, podobnej jako každej jinej. Ale měl i vtipný scény a určitě se na to ještě někdy podívám, ostatním doporučuju ;)
Poslední komentáře
23.03.2007 22:34:41: Hodně dobrej film ;)