..::Ivčin Bloček::..

Kdo opustí smutného přítele, není hoden, aby se dělil s jeho radostí

Novinky

Novinky na blogu

Hoooj všichni, jak jste si asi všimli, na blog postupně přidávám různý věci. Založila jsem rubriku filmy, kam dávám SVOJE recenze a názory, ne okopírovaný obsahy z netu - protože kdo chce, vždycky si originální obsah filmu někde najde. Dál rubriku knížky, to bude něco podobnýho, vlastní názor na knihu i výtah z děje. Básničky, tak to je bez komentáře...snad jen, že ty co tam jsou teďka jsou starší, ale už mám napsaný nový, takže je sem v nejbližší době dám :)


Dál mám v plánu založil ají další rubriky, ale spíš až koncem týdne. No a taky nesmím zapomenou na rubriku spřátelený blogy=), tak taky postupně přidávám různý stránky, na který stojí za to se kouknout;-)

Poslední dobou jsem semka nedávala nic novýho - bylo to proto, že se nám "záhadným" způsobem rozbil počítač a neměla jsem možnost se sem dostat.

To je tak všecko...jinak dík za komentáře ke článkům (ať už sem nebo na ICQ). No, a taky bych chtěla poděkovat Dingovi, kterej mě tady s tim na začátku pomáhal a Bibi, která mě svýma názorama k mým (zatim neuveřejněným) básničkám dycky dostane.

Tak se mějte všici fajn!=)

Poslední komentáře
23.05.2007 14:14:44: Arinek není žádný trdlo, náhodou
24.02.2007 17:27:37: jj, je to takový trdlo smiley${1}
24.02.2007 15:58:11: Pěknej pejsek! Ten je tvůj? smiley${1}smiley${1}smiley${1}