..::Ivčin Bloček::..

Kdo opustí smutného přítele, není hoden, aby se dělil s jeho radostí

Znamení zvěrokruhu

Vodní znamení pod vlivem planety Jupiter a Neptun. Mají vysoce vyvinutou intuici. Jsou čestné, pracovité a systematické, jindy zase citlivé a snivé, touží po různých zážitcích. Jsou to idealisté, hledající harmonii, krásu a klid. Zažívají hluboké zklamání, když poznají, že život není dokonalý. Mají raději samotu a meditaci. Materiální statky pro ně ve srovnání s duchovními hodnotami nic neznamenají.
Vzdušné znamení pod vlivem planety Saturn a Uran. Znamení géniů. Má mnohostranné zájmy, nikdy nikoho nerozčílí ani nezklame, je zosobněním spravedlnosti. Jeho myšlenky jsou originální. Má břitký rozum.
Zemské znamení pod vlivem planety Saturn. Praktický, pečlivý a ambiciózní. Je úspěšný v jakékoliv pracovní činnosti. Často bývá obviňován z chladnosti, ale Kozoroh ve skutečnosti hluboce miluje a pouze velmi těžce vyjadřuje své city. Je čestný, věrný, spolehlivý.
Ohnivé znamení pod vlivem planety Jupiter. Jsou to přímí, upřímní, okouzlující lidé, kteří mají široké srdce. Nezajímají je různé normy a omezení, jsou nezávislí. Rádi cestují, čtou, jsou energičtí, aktivní a dosahují velkých úspěchů v práci.
Posledni komentare
13.06.2007 16:26:23: Kde pak jsi získala tohle vyložení znamení? Je moc hezké!!
Vodní znamení pod vlivem planety Mars a Pluto. Povaha krajností a protikladů, nejsilnější z celého zvěrokruhu, nelítostná a vášnivá. Můžete ji milovat i nenávidět. Pro Štíry neexistují žádné překážky. Jsou to dobří analytici a mají velmi dobrou intuici. Jsou energičtí, sarkastičtí a téměř vždy se snaží dosáhnout nějakého úspěchu. Vynikají ve vědě a politice. V tomto znamení se narodilo mnoho prezidentů.
Posledni komentare
12.06.2007 14:47:27: Jo, tak to jsi me presne vystihla!:-D hehehe...tak to jsem z velke casti ja..:-))
Vzdušné znamení pod vlivem planety Venuše. Život lidí narozených v tomto znamení ovládá a řídí cit pro krásu, harmonii a spravedlnost. Díky taktu, šlechetnosti, velkorysosti a vyrovnanosti jsou vždy středem zájmu u ostatních lidí. Váhy mají zřídka nepřátele a často silně ovlivňují své bližní. Jsou zodpovědné a pracovité.
Zemské znamení pod vlivem planety Merkur. Inteligentní, pozorná, schopná logicky myslet. Krédem Panny je: Když něco dělám, tak to musím dělat dobře. Váží si a oceňuje erudici, má všestranné zájmy. Chce, aby si jí lidé vážili. Neustále se zdokonaluje. Mnozí lidé, kteří se narodili v tomto znamení, dosahují vynikajících výsledků v každém oboru, kterému se věnují.
Ohnivé znamení pod vlivem Slunce. Samozřejmě ne každý se narodil proto, aby vládl impériu či státu, ale lidé v tomto znamení mají větší sklony k vůdcovství. Je jim souzeno vládnout. Jsou velmi nešťastní, pokud se jim ostatní neklanějí a neprokazují jim čest, úctu a oddanost. Jsou dobří, upřímní, šlechetní ve svých skutcích. Svět je pro lvy velkým divadlem, často mají dramatický talent.
Vodní znamení pod vlivem Měsíce. Věrný, oddaný v lásce i v rodinném životě, v rodině nachází pohodlí a seberealizaci. Citlivý, lehce zranitelný, raději dává než bere. V práci je čestný a spolehlivý. Nemá rád novinky, dodržuje sliby. Má vyvinutou intuici, která může hraničit s mystikou, ale skrývá ji, neboť se bojí, aby příliš nevybočoval z davu.
Vzdušné znamení pod vlivem planety Merkur. Nejproměnlivější znamení zvěrokruhu. Lidé narození v tomto znamení jsou intelektuálové, často mívají literární nadání, psaní jim jde od ruky. Jsou okouzlující, rádi si zaflirtují, lehce vítězí, rodinný život pro ně nic neznamená. To, že si některé stránky jejich povahy zdánlivě protiřečí, je jen iluzorní, Blíženci totiž nemají rádi jednotvárnost.
Posledni komentare
15.05.2008 09:15:24: ahojky mas to tady moc pekny tady mas moje icq 407820424 a dyztak se ozvi ju? pa petasmiley${1}smiley${1}smiley${1}
05.06.2007 22:19:07: www.tokikaulitzz.blog.cz : Ahojky mno dík mám ho tak 4 měsíce ale moc na něm nedělám..ty ho máš taky...
1  
2